Muscle Форум:
Избор на креатин, л-аргининг, л-глутамин и протеин

Автор (Прочетена 884 пъти)

Devastion

• *
  • 150
    Публикации
  • Рейтинг: +3/-0
    • Профил
Нека започнем с креатина. Пил съм на скайтек най-евтиния, понеже знам (от aesthetic_stalik), че суровината е една и съща, само цената е различна. Това така ли е? Ефект не мога да кажа, че съм засякал, но може да е имал някакъв понеже качих сила (но не знам дали е от креатина или храната). Какво ще кажете по темата? Коя марка да избера?
Л-аргинин и л-глутамин предполагам, че ще заложа на NOW-Foods. Да ми препоръчате някоя друга марка? И също така кога да ги приемам, че навсякъде пише различно. Глутамин съм пил само след тренировка, но прочетох, че може след ставане, преди тренировка и преди лягане.
Протеин - може да не е за този съб-форум, но да не правя друга тема. Препоръчайте протеин. Gold Standart? BPI Sports?
Штанга, перегруженная штанга -
Вечный мой соперник и партнер.

Re: Избор на креатин, л-аргининг, л-глутамин и протеин
« Отговор #1 -: Август 05, 2015, 04:04:17 pm »

abvbgrs

• *
  • 11
    Публикации
  • Рейтинг: +0/-0
    • Профил
не само за креатина и за другите добавки е така в повечето случай плащаш за марката.. и най-евтиният креатин ще ти свърше работа. Л-глутамин попринцип има и в whey-a но ако искаш може да си вземеш и допълнително HAYA LABS имат също и аргигнин не е скъп въобще и има доста полужителни коментари може да провериш :) / а за протейн Gold Standart или Everbuild.

Re: Избор на креатин, л-аргининг, л-глутамин и протеин
« Отговор #2 -: Август 16, 2015, 01:55:44 pm »

Тихомир Драгомиров

• Owner
  • Доверен
  • *
  • 265
    Публикации
  • Рейтинг: +31/-0
    • Профил
    • Професионално фото и видео заснемане
Като цяло сме говорили в наши епизоди ,че глутамина е абсолютно не нужен суплемент ,той оказва положително влияние в/у храносмилателната система,имунитета и заздравяването на рани примерно порезни рани,но в/у мускулното възстановяване и прочие няма никакво действие по-добър вариант би било добавянето на BCAA.За креатина и аз бих препоръчал на Scitec аз го предложих на сталик :) изпил съм 3-4 кг от него и от този на NOW и от двата съм еднакво доволен.  :3
Професионално фото и видео заснемане http://st-wedding.com/

Web Analytics