Muscle Форум:
Ясни умствено, чисти нравствено, спретнати физически

Автор (Прочетена 26224 пъти)

Re: Ясни умствено, чисти нравствено, спретнати физически
« Отговор #345 -: Ноември 28, 2016, 11:16:41 pm »

Velinka

• Доверен
  • *
  • 277
    Публикации
  • Рейтинг: +3/-0
    • Профил
Здравей, Ани!
Леле, не съм влизала тук от няколко месеца и нямах търпение да изчета всичко, което си писала и да ти кажа....така ми залипсва :)
Всичко ми липсва: полезната и интересна информация, споделена от теб, съветите ти, комбинацията от храни, инфо за някое и друго походче :) Така ми се прииска пак да тренирам и да се храня здравословно :)))) - така действаш, честно!

Но най-важното: какво се случва със здравето ти и проблемите около мъдреца? Инфекция ли се е получила? Силно се надявам да си добре и просто да си нямала време да пишеш!
Поздрави и надявам се до скоро! :)

Re: Ясни умствено, чисти нравствено, спретнати физически
« Отговор #346 -: Декември 15, 2016, 01:30:52 pm »

AlocadoPetimetre

• *
  • 101
    Публикации
  • Рейтинг: +1/-6
    • Профил
Здравей, Ани!
Леле, не съм влизала тук от няколко месеца и нямах търпение да изчета всичко, което си писала и да ти кажа....така ми залипсва :)
Всичко ми липсва: полезната и интересна информация, споделена от теб, съветите ти, комбинацията от храни, инфо за някое и друго походче :) Така ми се прииска пак да тренирам и да се храня здравословно :)))) - така действаш, честно!

Но най-важното: какво се случва със здравето ти и проблемите около мъдреца? Инфекция ли се е получила? Силно се надявам да си добре и просто да си нямала време да пишеш!
Поздрави и надявам се до скоро! :)
Добре дошла отново!  :)

Ани Митева

• Модератор
  • Доверен
  • *
  • 399
    Публикации
  • Рейтинг: +23/-0
    • Профил
Вели, надявам се да си добре!
Дано скоро влезеш тук, за да кажеш как е минало всичко!

След половин годишно прекъсване продължавам дневника си.

В момента поддържам 46-47 кг. Формата ми е най-добрата, която съм имала до момента. Целите ми вече са само поддръжка. На 30 юни заминавам за Австрия за 4 дни - ще качваме Гросгрьохнер или както там се пише.

В момента тренирам почти всеки ден. Това е последните 3 седмици. Преди това от септември 2016 тренировките ми бях 2-3 седмично - само базови упражнения и почти никакво кардио.

Bojkooo

• MD Доверен фен
  • *
  • 933
    Публикации
  • Рейтинг: +4/-5
    • Профил
Супер, поне не съм единствения които пише в този форум хаха :D бях останал само аз

Web Analytics