Muscle Форум:
Проблем с трупане на мазнини в областта на паласките и седалището

Автор (Прочетена 108 пъти)

steinie

• *
  • 1
    Публикации
  • Рейтинг: +0/-0
    • Профил
Привет, момчета и момичета

Момче съм на 21 години, забелязвам, че трупам мазнини в областта на талията, паласките и седалището, както и че имам пухкави гърди (а съм слаб, що се отнася до останалата част на тялото ми). Освен това съм и по-нисък за възрастта си и не е особено лицеприятно, особено лятото. Изгледах много от клиповете в които се обяснява за тренировки и хранителния режим, та ми изникнаха някои въпросчета:

1. Ако ям месо, мога ли да го консумирам под формата на мляно месо (кайма)?

2. Ако припържвам нещо (в минимално количество мазнина) съм чувал, че няма проблем ако е масло, аз готвя само с домашно. Така ли е наистина?

И последно 3. Предложете ми някои дребни неща, с които да залъгвам пълноценно дребнияни бърз глад.

Хиляди благоарности предварително.

Bojkooo

• MD Доверен фен
  • *
  • 921
    Публикации
  • Рейтинг: +4/-5
    • Профил
Здрасти

Това което описваш се нарича skinny fat според мен и трябва да започнеш бавен lean bulk

1. Ако ям месо, мога ли да го консумирам под формата на мляно месо (кайма)? - според мен зависи аз не съм фен на каймата но защо не.. протеин си е не виждам проблем

2. Ако припържвам нещо (в минимално количество мазнина) съм чувал, че няма проблем ако е масло, аз готвя само с домашно. Така ли е наистина? - няма проблем да готвиш в мазнина просто гледай да готвиш с животински мазнини(краве масло , свинска мас и тн) никога не готви с растителни мазнини(като олио, зехтин) защото мазнините от растителен произход се хидрогенират

И последно 3. Предложете ми някои дребни неща, с които да залъгвам пълноценно дребнияни бърз глад. - не съм сигурен как да отговоря на този въпрос можеш да пробваш intermittent fasting ако не си гладен сутрин и да ядеш храненията ти по-късно през деня или да си носиш някакви снакове така да го кажа но от някакви зеленчуци примерно чери домати и си ги ядеш можеш така да пробваш ако ти се ядеш нещо.. така ще ядеш нещо но няма да има много калории :)

Хиляди благоарности предварително. - Моля , ако има още въпроси питай :)

Web Analytics