Muscle Форум:
Отслабване

Автор (Прочетена 1251 пъти)

Отслабване
« -: Август 08, 2015, 06:50:19 pm »

RuskoW

• *
  • 1
    Публикации
  • Рейтинг: +0/-0
    • Профил
Някой би ли ми казал какви тренировки мога да правя вкъщи  и какво може да ям за да отслабна защото стана смешно в 21ви век да си на 14 години и да тежиш приблизително 87кг

Re: Отслабване
« Отговор #1 -: Август 08, 2015, 09:37:02 pm »

Рангел Върбанов

• V.I.P
  • Доверен
  • *
  • 429
    Публикации
  • Рейтинг: +29/-0
    • Профил
Подозирам че щом задаваш така въпроса значи грам не тренираш и ядеш всичко, за това като начало ще ти кажа, повече движение сега времето е хубаво играй футбол баскетбол волейбол, и НЕ яж боклуци закуски газирано алкохол, накратко всичко което може да го купиш и веднага да го изядеш. Ако искаш отиди на фитнес като тренировките са ти кръгови(цяло тяло), 3 пъти седмично. Започни нещо да правиш и тогава искайсъвети как да го направя. А не право кво да ям и кво да тренирам за да отслабна. Вярно начинаещи сте, но днешното поколение няма никаква двигателна култура заеби го фейса инстаграм игрите и излез и се разходи в някой парк с приятели спортувай, наслаждавай се на тренировките а не само защото е лято и те е срам да идеш на плаж. Но май повечето са с мото по-добре 10 дни срам на морето отколкото 1 год пот във фитнеса.

« Отговор #2 -: Август 09, 2015, 11:05:56 am »

Bojkooo

• MD Доверен фен
  • *
  • 940
    Публикации
  • Рейтинг: +4/-5
    • Профил
Да , Рангел е прав с това мото но мен са по си ме радва да имам хубаво тяло независимо дали ще се показвам или не :)

« Отговор #3 -: Август 10, 2015, 11:18:44 am »

Devastion

• *
  • 150
    Публикации
  • Рейтинг: +3/-0
    • Профил
Стромба и анавар като за начало.  :yah
Изгледай като за начало клиповете на muscle damage. :)!
PS: Не е смешно. Давай BEAR MODE. ;) Аз да ти кажа честно искам да съм 200 кила 2 метра висок, ако имах ген за 2 метра. :) Да обръщам коли и да тегля самолети. ;) Ама ако искаш да си манекен като повечето - намаляваш храната (гледай клиповете на muscle damage пак ти го казвам) и се стреми за най-малък % подкожни мазнини.
« Последна редакция: Август 10, 2015, 11:20:34 am от Devastion »
Штанга, перегруженная штанга -
Вечный мой соперник и партнер.

« Отговор #4 -: Август 12, 2015, 07:22:24 pm »

Тихомир Драгомиров

• Owner
  • Доверен
  • *
  • 265
    Публикации
  • Рейтинг: +31/-0
    • Профил
    • Професионално фото и видео заснемане
Спокойно ще се оправят нещата.Важното е ,че обръщаш внимание на време.Ще е добре ако може да започнеш да посещаваш зала и да правиш 3 пъти седмично цяло тяло и нищо повече.Контролирай храната и се стреми да се храниш в къщи и то не с пържена в олио храна.Всичко друго ще се нареди с времето! Не изпадай във зверски ограничения да не ядеш с месеци нищо което ти доставя удоволствие защото крайният резултат изобщо няма да ти хареса. :no
Професионално фото и видео заснемане http://st-wedding.com/

Web Analytics