Muscle Форум:
Пътят към мечтата

Автор (Прочетена 5404 пъти)

Re: Пътят към мечтата
« Отговор #90 -: Юли 09, 2015, 01:47:21 pm »

tisho_b3

• *
  • 53
    Публикации
  • Рейтинг: +2/-0
    • Профил
Търся една по-добра визия, смятам че нямам качества на трибоец. За тренировката просто един път тренирам мускулните групи тежко и един път леко в една седмица, но ваканцията съм на село и само като се прибирам в града имам възможност да пиша тук. Иначе като цяло си стоя на едни килограми и ще се наложи да режа доста храната и да вкарам и зареждащ ден през 1-2 седмици.
« Последна редакция: Юли 09, 2015, 01:49:46 pm от tisho_b3 »

« Отговор #91 -: Октомври 19, 2015, 08:11:48 pm »

tisho_b3

• *
  • 53
    Публикации
    • Профил
Здравейте, от отдавна не съм писал, но ще гледам накратко да разкажа какво става. Ваканцията си тренирах по стандартната програма и всичко беше добре докато не се случи същото като миналата година точно в последните месеци когато съм в кът се разболях 1месец забравих за фитнес като цяло(гнойна ангина и след нея шарка), след това се върнах лека полека в залата в леки тренировки докато влезна в кондиция и реших малко да сменя програмата. В момента съм на стандартна бро програма  ;D понеделник-гърди/бицепс, вторник-гръб/трапец, четвъртък-рамо/трицепс, петък-крака. За сега с килограмите и като цяло с формата си съм добре стоя на 98 килограма. Надявам се зимата да не омазня  много и на пролет да започна да свалям пак.

« Отговор #92 -: Октомври 20, 2015, 02:25:43 pm »

Bojkooo

• MD Доверен фен
  • *
  • 944
    Публикации
  • Рейтинг: +4/-5
    • Профил
Защо си на такава програма ?

« Отговор #93 -: Октомври 20, 2015, 09:08:14 pm »

tisho_b3

• *
  • 53
    Публикации
    • Профил
Искаше ми се малко да сменя програмата, още месец 2 ще съм на нея и ще се върна на старата горна/долна.

Web Analytics