Muscle Форум:
Двойни прогресии

Автор (Прочетена 2234 пъти)

Re: Двойни прогресии
« Отговор #15 -: Май 28, 2015, 05:13:10 pm »

Мартин Димитров

• Owner
  • *
  • 61
    Публикации
  • Рейтинг: +9/-0
    • Профил
Браво , супер физика , а сега на какви килограми си ?

Това ми е драмата. Започнах 81, след 9 месеца съм 89-90, имаме за цел да стигна 95....НЕЗНАМ КОГА нямам нерви, не ми се яде, не ми се готви, не ми се занимава вече с тоя фитнес, ама съм си поставил тая цел и ще я постигна. Струва ми доста пари, миналата седмица, когато правих делоуд намалих леко калориите и съм 3 кила надолу. Гликоген + вода и квото ще да е....тегавия е уникална...но така е, всяко хубаво нещо на тоя свят изисква къртовски, труд.

« Отговор #16 -: Май 28, 2015, 06:19:25 pm »

Bojkooo

• MD Доверен фен
  • *
  • 944
    Публикации
  • Рейтинг: +4/-5
    • Профил
Хаха говориш все едно гледам себе си намали ли калориите и със 100 и гледам след 2 дни 2 килограма на долу хахаха много го мразя чесно казано , затова сега съм на 3500 калории , не са много но все още не съм толкова напреднал но също като , защото на 3500 калории едва качвам , но като гледам ти ядеш много много повече по 200г мазнини на ден това са си много пари наистина , не се и учудвам защо ядеш свинска мас макар че бих умрял от колкото да я ям , извинявай че така се изразявам но просто ми е много много гнусно даже като я погледна

« Отговор #17 -: Май 29, 2015, 12:29:47 pm »

AlocadoPetimetre

• Гост
Браво , супер физика , а сега на какви килограми си ?

Това ми е драмата. Започнах 81, след 9 месеца съм 89-90, имаме за цел да стигна 95....НЕЗНАМ КОГА нямам нерви, не ми се яде, не ми се готви, не ми се занимава вече с тоя фитнес, ама съм си поставил тая цел и ще я постигна. Струва ми доста пари, миналата седмица, когато правих делоуд намалих леко калориите и съм 3 кила надолу. Гликоген + вода и квото ще да е....тегавия е уникална...но така е, всяко хубаво нещо на тоя свят изисква къртовски, труд.
За това трудолюбието е толкова силен добродетел.БТУ кога ше ме аднеш?  :hmm

« Отговор #18 -: Май 31, 2015, 01:16:04 am »

aestheticsdedication

• *
  • 99
    Публикации
  • Рейтинг: +3/-0
    • Профил
някъде бях чел ,че си си правил някакви изследвания.Какви бяха те ,искам и аз да си направя .Намерих , за инсулинова резидентност .А какво ти имаше че си беше направил изследвания?
« Последна редакция: Май 31, 2015, 02:28:24 am от aestheticsdedication »

« Отговор #19 -: Май 31, 2015, 07:40:38 am »

Рангел Върбанов

• V.I.P
  • Доверен
  • *
  • 429
    Публикации
  • Рейтинг: +29/-0
    • Профил
Главното е кръвен тест като показателите са глюкоза на гладно, холестерол, АСАТ И АЛАТ и вече дригите общи хемоглубини и т.н. И ако имаш отклонение в някое се пускат допълнителни. А и урина забравих да спомена.

« Отговор #20 -: Май 31, 2015, 09:27:40 am »

Мартин Димитров

• Owner
  • *
  • 61
    Публикации
    • Профил
някъде бях чел ,че си си правил някакви изследвания.Какви бяха те ,искам и аз да си направя .Намерих , за инсулинова резидентност .А какво ти имаше че си беше направил изследвания?

пуснахме тест, естроген, ТСХ, чернодробни ензими, захар. дано не съм пропуснал нещо. след това правихме обременяване с глюкоза и тогава захарта излезе странна, много ниска - 3-4 не помня, а трябва да е около 7, Тихомир е по-навътре в тези неща.

« Отговор #21 -: Май 31, 2015, 12:12:47 pm »

aestheticsdedication

• *
  • 99
    Публикации
    • Профил
аха значи като отида ще кажа за кръвен тест   . А цената на кръвния тест колко е долу горе ?

« Отговор #22 -: Май 31, 2015, 02:30:06 pm »

Мартин Димитров

• Owner
  • *
  • 61
    Публикации
    • Профил
аха значи като отида ще кажа за кръвен тест   . А цената на кръвния тест колко е долу горе ?
Не мога да кажа цифри, аз дадох към 60 лева във Варна, но те смятат всяко изследване поотделно - захарта ми беше 4 лв. другото не съм се интересувал поотделно, приготви 100 лева и го направи както трябва.

« Отговор #23 -: Май 31, 2015, 09:05:07 pm »

aestheticsdedication

• *
  • 99
    Публикации
    • Профил
Мартин Димитров , а може ли да ми кажеш какви проценти от калориите са ти белтъчини въглехидрат и мазнини ?Мисля да пробвам както ти с повече мазнини ,защото от въглехидрата се чувствам много подут и не много енергичен. Сега съм на 2300 кал. 250 гр въглехидрат , мазнини 60гр ,белтъчини 180гр.А правиш ли зареждане с въглехидрат на няколко дена и ако да с колко увеличаваш въглехидрата ?
« Последна редакция: Май 31, 2015, 09:58:19 pm от aestheticsdedication »

« Отговор #24 -: Май 31, 2015, 10:38:26 pm »

Bojkooo

• MD Доверен фен
  • *
  • 944
    Публикации
  • Рейтинг: +4/-5
    • Профил
Ако зареждаш е хубаво да го увеличиш с 2,2г на килограм , но според мен няма смисъл ако си на бълк , само на кът , когато почувстваш че тренировките ти стават тегави , не се напомпваш и тн..

« Отговор #25 -: Май 31, 2015, 10:54:33 pm »

aestheticsdedication

• *
  • 99
    Публикации
    • Профил
и аз така знам но все пак ...

« Отговор #26 -: Юни 04, 2015, 05:21:27 pm »

Ани Митева

• Модератор
  • Доверен
  • *
  • 399
    Публикации
  • Рейтинг: +23/-0
    • Профил
Жив пример си колко е индивидуално разпределението на макросите и какво огромно значение има. :)
Поздравления за резултатите ти и напълно те разбирам при момента с писването..

« Отговор #27 -: Юни 21, 2015, 10:00:28 am »

Мартин Димитров

• Owner
  • *
  • 61
    Публикации
    • Профил
Жив пример си колко е индивидуално разпределението на макросите и какво огромно значение има. :)
Поздравления за резултатите ти и напълно те разбирам при момента с писването..
Благодаря ти, Ани!  ;) :3 :st

« Отговор #28 -: Юни 23, 2015, 05:08:20 pm »

Ани Митева

• Модератор
  • Доверен
  • *
  • 399
    Публикации
  • Рейтинг: +23/-0
    • Профил
;)