Muscle Форум:
Една батка от село

Автор (Прочетена 2182 пъти)

Една батка от село
« -: Юни 29, 2015, 07:39:52 pm »

aestheticsdedication

• *
  • 99
    Публикации
  • Рейтинг: +3/-0
    • Профил
 Здравейте, реших да си направя дневник (досега е съм правил и не знам колко ще съм редовен ,но все пак...) ----------------------------------------------------------------------------------------------И малко инфо за батката :Д уча в спортно училище в Русе със спорт борба(свободен стил) тренирам от 5 години но не много често ...смисал имал съм периоди в които много съм тренирал и такива в които не чак толкова .Тренирам и фитнес но само със свободни тежести. Постиженията ми са : ТЯГА 160 КГІІІ КЛЕК 110-115 КГ(не съм пробвал отдавна) ІІІ ЛЕЖАНКА 90-95КГ ІІІ РАМЕННА ПРЕСА  5х5 с 50 кг (лесно ги вдигам). Сега съм 11 клас (17 годишен бликащ тестостерон изверг :Д :Д) висок съм 177-8см тежа 77-78кг .
Това лято ще бъда стрийт фитнес маняк :д ,но като почне даскало ще тренирам пак с тежести (тренирам на лостове поради липса на зала )
ХРАНАТА: на 2400 калории съм гледам да приемам 2.3 протеин на тегло и останалото ден с ден не си приличат въглехидратите  ,даже понякога и протеина не мога да го докарам но има и дни го ям в повече .Има какво да се желае и то много ,но за момента това е положението :(:( :Д .
Днешната тренировка ще бъде: набиране неутрален хват -кофи 5серии 10 повторения ;набиране широк хват-лицеви 5 серии набирането 10 повторения лицевите 20 ;широк хват бицепсово набиране арчър или хинду лицеви опори пак нещо от сорта на 5серии-10бр-20бр ;набиране за бицепс и нещо за трицепс пак 5-10-10 и малко корем и това е  :by :by

Re: Една батка от село
« Отговор #1 -: Юни 29, 2015, 09:14:11 pm »

aestheticsdedication

• *
  • 99
    Публикации
    • Профил
за храната днеска няма да пиша че чак ми се плаче  :( :д ама качвам една снимка афтер уоркаут

« Отговор #2 -: Юни 29, 2015, 10:33:00 pm »

AlocadoPetimetre

• Гост
Здравейте, реших да си направя дневник (досега е съм правил и не знам колко ще съм редовен ,но все пак...) ----------------------------------------------------------------------------------------------И малко инфо за батката :Д уча в спортно училище в Русе със спорт борба(свободен стил) тренирам от 5 години но не много често ...смисал имал съм периоди в които много съм тренирал и такива в които не чак толкова .Тренирам и фитнес но само със свободни тежести. Постиженията ми са : ТЯГА 160 КГІІІ КЛЕК 110-115 КГ(не съм пробвал отдавна) ІІІ ЛЕЖАНКА 90-95КГ ІІІ РАМЕННА ПРЕСА  5х5 с 50 кг (лесно ги вдигам). Сега съм 11 клас (17 годишен бликащ тестостерон изверг :Д :Д) висок съм 177-8см тежа 77-78кг .
Това лято ще бъда стрийт фитнес маняк :д ,но като почне даскало ще тренирам пак с тежести (тренирам на лостове поради липса на зала )
ХРАНАТА: на 2400 калории съм гледам да приемам 2.3 протеин на тегло и останалото ден с ден не си приличат въглехидратите  ,даже понякога и протеина не мога да го докарам но има и дни го ям в повече .Има какво да се желае и то много ,но за момента това е положението :(:( :Д .
Днешната тренировка ще бъде: набиране неутрален хват -кофи 5серии 10 повторения ;набиране широк хват-лицеви 5 серии набирането 10 повторения лицевите 20 ;широк хват бицепсово набиране арчър или хинду лицеви опори пак нещо от сорта на 5серии-10бр-20бр ;набиране за бицепс и нещо за трицепс пак 5-10-10 и малко корем и това е  :by :by
:too :too :too

« Отговор #3 -: Юни 29, 2015, 11:15:14 pm »

aestheticsdedication

• *
  • 99
    Публикации
    • Профил
е аз тва да не го правя за тебе за себе си го правя ... след 3-4 години като си вляза в профила да видя ко съм писал ко съм правил . Вече знаеш че е мой дневника никой не те кара на сила да влизаш да четеш !

« Отговор #4 -: Юни 30, 2015, 08:07:41 am »

Ани Митева

• Модератор
  • Доверен
  • *
  • 399
    Публикации
  • Рейтинг: +23/-0
    • Профил
Не смятам, че са необходими някакви стриктни режими на твоите години и с тази физическа активност. Съвсем удачен е подходът да следиш протеина да е висок и останалото както дойде. Единствено на Омега 3 е добре да обърнеш повече внимание.

Би могъл да качваш (или само да си правиш) снимки през няколко месеца, за да си следиш прогреса.
Честит дневник и успех! :)

« Отговор #5 -: Юни 30, 2015, 09:49:25 am »

aestheticsdedication

• *
  • 99
    Публикации
    • Профил
омега 3 като хр. добавка имаш предвид нали ? Досега не съм ползвал омега 3 , но съм взимам бцаа протеин и креатин Но от 3 месеца нищо  не взимам . А за снимките правя си на телефона снимка отпред отстрани и отзад без да стягам нищо .
« Последна редакция: Юни 30, 2015, 09:52:53 am от aestheticsdedication »

« Отговор #6 -: Юни 30, 2015, 01:15:23 pm »

Ани Митева

• Модератор
  • Доверен
  • *
  • 399
    Публикации
    • Профил
Ако не приемаш достатъчно Омега 3 с храната, което е трудно да се постигне вс ден (напр 200 гр. сьомга/скумрия) добавка е необходима. В дните, в които не консумираш мазна риба - по 1 гр. омега 3 с 3 от храненията - 3 гр. на ден е достатъчно.

Бца, креатин и пудри спокойно може да не пиеш след като се храниш разнообразно и държиш протеина висок.

« Отговор #7 -: Юни 30, 2015, 01:30:56 pm »

aestheticsdedication

• *
  • 99
    Публикации
    • Профил
Добре мерси за отговора :) ... значи в най-скоро време ще си взема омега 3 .

« Отговор #8 -: Юни 30, 2015, 02:31:55 pm »

Bojkooo

• MD Доверен фен
  • *
  • 944
    Публикации
  • Рейтинг: +4/-5
    • Профил
Ани , 200г скумриа в готово обезкостено състояние или сурово ?

« Отговор #9 -: Юни 30, 2015, 04:01:58 pm »

Ани Митева

• Модератор
  • Доверен
  • *
  • 399
    Публикации
    • Профил
Сурова, с кости - в близо 170 гр. се съдържат 3.2 гр. омега 3 т.е предполага се, че костите няма да тежат повече от 30 гр...и няма нужда да издребняваме. ;)

Поначало - винаги храната е добре да се мери в сурово състояние.

« Отговор #10 -: Юни 30, 2015, 08:17:04 pm »

aestheticsdedication

• *
  • 99
    Публикации
    • Профил
днеска тренировката беше: загрявка  400 метра крос ; 8-9 спринта по 100 метра ;5 серии повдигане на прасец ; 4 серии по 10 прескачане на препятствие от около 50 см  ...Храненето малко по къснл ще го добавя .

« Отговор #11 -: Юни 30, 2015, 09:25:54 pm »

aestheticsdedication

• *
  • 99
    Публикации
    • Профил
не знам колко е вярно ,но е някакъв ориентир и съм в някакви граници макар днеска малко повечко да съм хапнал.  :Д :Д

« Отговор #12 -: Юни 30, 2015, 11:32:37 pm »

Bojkooo

• MD Доверен фен
  • *
  • 944
    Публикации
    • Профил
Ани , мисълта ми беше защото аз ям около 100-150г скумриа , но я меря печена обезкостена пък и аз съм перфекционист смятам колкото е и го въвеждам в Myfitnesspala

« Отговор #13 -: Юни 30, 2015, 11:41:14 pm »

Bojkooo

• MD Доверен фен
  • *
  • 944
    Публикации
    • Профил
И aestheticsdedication как си излязал с толкоз калории отгоре аз първо смятам и тогава ям :Д И ти седа на кът ли си ? И защо не нямаш български клек нещо а/у клек на един крак ? И искам да попитам повдигането за прасец само с bodyweight ли го правиш защото ако е така го прави на един крак :Д
« Последна редакция: Юни 30, 2015, 11:44:34 pm от Bojkooo »

« Отговор #14 -: Юни 30, 2015, 11:53:45 pm »

aestheticsdedication

• *
  • 99
    Публикации
    • Профил
нямам клекове защото ще тренирам 6 пъти седмично : горна:долна ,горна:долна ,горна:долна .А във едната тренировка за долна част ще правя само спринтове и малко за прасеc ,а в другата клекове напади подскоци .Да със бодиуейт го правя на един крак .....И аз меря но днеска така се получи пък и аз не съм перфекционист като тебе  ;D ;D не искам да ставам култорист или Лазар номер 2 ,искам да изглеждам добре да съм бърз експлозивен силен от всичко по малко дет са вика . Аз мисля че навсякъде трябва да си добре не само в щангите да дигаш като животно ,а като направиш един крос от 3-4 км да дишаш като парен локомотив . Не съм на кът бях на ревърс диет ,но за лятото ще поддържам тея калории .А септември пак ще увеличавам с по 100 на две-три седмици .
« Последна редакция: Юни 30, 2015, 11:59:05 pm от aestheticsdedication »

Web Analytics